Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie

Słowackiego 7, 48-370 Paczków

Ogłoszenie o naborze

Ogłoszenie o naborze 2/2021

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: INFORMATYK

Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Jana Brzechwy w Paczkowie zatrudni pracownika na podstawie umowy o pracę na stanowisku: INFORMATYK

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • umowa o pracę

  • 1 etat

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Ul.Słowackiego 7, 48-370 Paczków

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa serwisowo-konserwacyjna, drobne naprawy sprzętu komputerowego,
  • aktualizacja oprogramowania,
  • instalacja nowego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych,
  • archiwizowanie danych zapisanych w programach,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie uprawnień dostępu do danych i ewidencjonowania haseł dostępowych,
  • administorowanie siecią komputerową, rozbudowa sieci wewnętrznej i inne prace związane z siecią w celu zapewnienia jej sprawnego funkcjonowania,
  • administrowanie stroną www Biblioteki i stroną BIP Biblioteki, w tym aktualizacja danych, grafiki itp.,
  • współpraca w opracowaniu plakatów i ulotek.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie informatyczne
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • życiorys- curriculum vitae

  • list motywacyjny

W dokumentach aplikacyjnych proszę zamieścić podpisaną klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przeprowadzanym procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych."

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA OFERT:

  • Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie w godzinach od 7- 15 lub przesłanie na adres: Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie ul. Słowackiego 7, 48-370 Paczków w terminie do 31 października 2021 roku.

Ogłoszenie o naborze 1/2021

Ogłoszenie o naborze na stanowisko: młodszy bibliotekarz

Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Jana Brzechwy w Paczkowie zatrudni pracownika na podstawie umowy o pracę na stanowisku: młodszy bibliotekarz

  • 1 etat

Ul.Słowackiego7 48-370 Paczków

OBOWIĄZKI:

  • przygotowanie i prowadzenie różnorodnych form pracy z czytelnikiem, służących popularyzacji wiedzy i nauki wśród dzieci i młodzieży oraz grup specjalnych

  • realizowanie imprez, warsztatów, przedsięwzięć promujących szeroko rozumianą naukę, kulturę oraz czytelnictwo

  • współpraca ze szkołami, przedszkolami i innymi instytucjami partnerskimi

  • realizacja projektów

  • obsługa użytkowników i czytelników Biblioteki

  • - planowanie i koordynowanie działań promocyjnych

  • - prowadzenie obowiązującej dokumentacji bibliotecznej( planowanie, statystyka, sprawozdawczość)

  • dbałość o stan powierzonego księgozbioru i mienia bibliotecznego

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie, preferowane pedagogiczne bądź bibliotekarskie

  • obsługa komputera (systemu bibliotecznego i pakietu office)

  • Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie w godzinach od 7- 15 lub przesłanie na adres: Biblioteka Publiczna im. Jana Brzechwy w Paczkowie ul. Słowackiego7, 48-370 Paczków w terminie do 16 czerwca 2021 roku.

Informacje

Liczba wyświetleń: 515
Utworzono dnia: 02.06.2021

Historia publikacji

  • 14.10.2021 10:40, Administrator
    Edycja strony: Ogłoszenie o naborze
  • 13.10.2021 13:31, Administrator
  • 13.10.2021 13:23, Administrator